Budowa myjni bezdotykowych
Z czego składa się myjnia bezdotykowa
Myjnie bezdotykowe stają się ogromnie popularne w naszym kraju. Niemal za każdym rogiem znajdziemy kolejne i kolejne miejsca, gdzie możemy bezproblemowo i szybko umyć nasze auto. Część z nas udostępnia swoje działki firmom, które budują na nich taką myjnię, a potem płacą nam procent od dochodów z przedsięwzięcia, lub wcześniej ustalony czynsz.
Jeśli decydujemy się na wydzierżawienie naszej działki pod myjnię, warto wiedzieć z czego się ona składa. Budowa myjni bezdotykowych zawsze rozpoczyna się od wylania betonowego podłoża na całym terenie. Po utwardzeniu gruntu, przychodzi czas na postawienie wiat, w których będą znajdować się stanowiska. W zależności od wielkości działki może być ich od kilku do nawet kilkudziesięciu.
Następnym etapem jest montaż aparatury myjącej, w tym myjek wysokociśnieniowych, podgrzewaczy do wody, oraz specjalnych zbiorników na substancje chemiczne. Te mogą znajdować się w specjalnym pomieszczeniu, lub pod ziemią. Nie możemy zapomnieć o miejscu dla ochrony i obsługi myjni, warto także zamontować kompresor do kół, odkurzacz i urządzenie rozmieniające banknoty.
Komentarze